Софийски отбор спечели международния бридж турнир в Търговище

10:33, 27 юли 16 / Спорт 25 599 Шрифт:
25 двойки и 11 отбора от България и Румъния участваха в 11-я Международен бридж турнир в Търговище.

В двойковия турнир  победители станаха Тошко Василев и Исмет Кумалиев от Разград, следвани от Тодор Тихолов и Светослав Хаджийски от Пловдив и екипът на Радослав Радев от Бургас и Георги Ралев от София.

В отборния турнир купата спечели звездния отбор на "К 1" София с капитан Диана Дамянова имащ в състава си световноизвестните Виктор Аронов, Иван Нанев и Захари Захариев. На второ място е отбора на КСБ "Радков и приятели" с капитан Марк Андонов, а трети са "ББК" Бургас-София-Варна с капитан Никола Барантиев.

Организаторите от Спортен клуб "Дама купа" канят всички бриджьори и любители на най интелектуалния спорт на Международната бридж ваканция в Приморско, която ще бъде съпроводена и с Национален младежки тренировъчен с около 80 младежи до 19 годишна възраст в дните от 30 август до 6 септември тази година.