Отборът на училище „Никола Икономов” е победител във футболния турнир „Купа Разград“

08:21, 31 яну 16 25 307 Шрифт:
Отборът на ОУ „Никола Икономов” е победител в детския турнир „Купа Разград”, организиран от читалище „Делиорман”, съвместно с пицария „Crazy Forest”. Проявата бе по повод Деня на Разград – 28 януари.

Децата спечелиха ваучер на стойност 100 лв. за вечеря в пицарията. Второ място зае отборът на СОУ "Св. Св. Кирил и Методий" гр.Завет, отличен с ваучер за 80 лева, а трети се наредиха футболистите от ОУ „Васил Левски” в Разград, които получиха ваучер на стойност 60 лева. Алекс Луканов от отбора на ОУ „Никола Икономов” – Разград спечели купата за най-техничен състезател.

Турнирът се проведе в залата на ОУ „ВасилЛевски”. В спортната инициатива се включиха деца на възраст от 10 до 14 години от област Разград, разпределени в 12 отбора.

Наградите на победителите връчиха народният представител Ахмед Ахмедов, председателят на читалище „Делиорман” Хабибе Расим и Фахредин Фаредин.