„Шейховете“ се изправят срещу пловдивския „Ботев“

15:38, 27 окт 16 / Спорт 25 355 Шрифт:
„Нефтохимик“ ще се изправи срещу „Ботев“ – Пловдив тази вечер в осминафинал за купата на България. Двубоят е от 20:00 часа на стадиона в Коматево. Мачът ще може да се наблюдава пряко по Диема спорт.

Рефер е Ивайло Стоянов.

От състава на „Нефтохимик“ поради травма отпада капитанът Янко Георгиев. Вместо него под рамката ще застане ветеранът Стоян Колев.

Старши треньорът Христо Янев няма да разчита и на трайно контузения Яни Пехливанов.

След добрите изяви напоследък, когато в два мача от Първа професионална лига бургаският отбор спечели 4 точки, очакванията са представянето да продължи във възходяща линия.

Крайният победител, който ще се класира на четвъртфинал, се определя в един мач. При равенство в редовното време се играят две продължения по 15 минути.