„Шейховете“ паднаха от „Левски” с 3:2

08:43, 26 май 16 / Спорт 25 310 Шрифт:
В последната си среща за сезона Елитната юношеска група до 19 години на Нефтохимик отстъпи като домакин на Левски с 3:2, съобщиха от футболния клуб. Атрактивният двубой премина с много голови положения за „шейховете“, но за съжаление те не успяха да обърнат резултата.

Гостите поведоха в 32-ра минута. Само две минути по-късно Живко Комелов имаше шанс да изравни. Той остана сам срещу вратаря на Левски, но стреля в ръцете му. До края на полувремето играта бе равностойна, без много опасности и пред двете врати.

В 57-ма минута „сините“ удвоиха аванса си. Десет минути по-късно те получиха класическа преднина, след като Даниел Андреев вкара автогол. Той отклони топката с глава след центриране от корнер. В 74-та минута Антон Атанасов вкара първото попадение за „шейховете“, след контраатака и удар от дясно.

В 89-та минута за Нефтохимик се разписа и Даниел Андреев. Той изпълни двоен удар след като вратарят на Левски улови топката с ръце при подаване от съотборник.